جدیدترین اخبار

هنر تلاوت قرآن در سایت تنغیم، پایگاه جهانی قرآنیان

دانلود تلاوت

2 تلاوت از شیخ سعید زناتی

با سلام و عرض وقت به خیر . در ادامه مطلب دو تلاوت زیبا از استاد سعید زناتی تقدیم خواهد شد . به برکت صلوات بر محمد و آل محمد

 

دانلود تلاوت سوره  بقره - شیخ سعید زناتی - 8 دقیقه

دانلود تلاوت سوره انبیاء - شیخ سعید زناتی - 61 دقیقه

2 تلاوت از شیخ یاسر شرقاوی

 

با سلام و عرض ادب . در این پست دو تلاوت زیبا از شیخ یاسر الشرقاوی تقدیم تان خواهیم کرد . به برکت صلوات بر محمد و آل محمد

 

 سوره آل عمران - شیخ یاسر الشرقاوی - 6 دقیقه

سوره حمد - شیخ یاسر الشرقاوی - 4 دقیقه

تلاوت استاد بسیونی در مسابقات

اختصاصی تنغیم / در این مطلب تلاوت بسیار زیبای استاد محمد بسیونی در مسابقات بین المللی قرآن کریم تهران را تقدیم خواهیم کرد که آیاتی است از سوره فتح . کمتر کسی انتظار داشت که استاد بسیونی در این سن و سال بتواند چنین تلاوت زیبا و دلنشینی را ارائه کنند . استاد بسیونی در سال ۱۳۳۰ ه.ش. در کشور مصر به دنیا آمد و با کمک پدر از کودکی به آموزش علوم قرآنی پرداخت .

مطالعه بیشتر...

تلاوت ایام جوانی مصطفی اسماعیل

 اختصاصی تنغیم / با توجه به تاکید استاد ابوالقاسمی روی این نکته که "اگر می خواهید از قاریان مصری تقلید کنید ، سعی کنید به تلاوتهایی از ایشان گوش کنید که از لحاظ سنی به شما نزدیک تر باشد" در این بخش از مطالب سایت ، دو تلاوت از ایام جوانی شیخ مصطفی اسماعیل را تقدیم شما عزیزان خواهیم کرد . هر دو این تلاوتها در دهه 1940 ضبط شده اند و کیفیت قابل قبولی دارند.

مطالعه بیشتر...

تلاوت سوره هود شیخ محمد رفعت

محمد رفعت  که در قاهره به دنیا آمد، یکی از قاریان سرشناس قرآن است. او در ده سالگی حافظ قرآن بود. رفعت پس از آن قواعد قرائت را زیر نظر محمد البغدادی فرا گرفت. او علاوه بر کار خود در رادیو، به مدت ۲۵ سال قاری رسمی قرآن در مسجد مصطفی پاشا در قاهره بود. وی این وظیفه را تا سال ۱۹۴۲ بر عهده داشت، تا اینکه به علت بیماری دیگر قادر به ادامه آن نشد.

مطالعه بیشتر...

تلاوت شیخ طه نعمانی

 اختصاصی تنغیم / یکی از برنامه های روز نخست مسابقات بین المللی ، تلاوت شیخ طه نعمانی بود که در این بخش تلاوت مذکور را تقدیم شما عزیزان خواهیم کرد.

مطالعه بیشتر...

دو تلاوت از شیخ انور شحات

اختصاصی تنغیم / دو تلاوت زیبا از شیخ انور شحات محمد انور پسر بزرگ مرحوم استاد شحات محمد انور تقدیم شما عزیزان خواهد شد .انشالله که مورد توجه شما عزیزان قرار گیرد .

مطالعه بیشتر...

دو تلاوت از شیخ عبدالفتاح طاروطی

اختصاصی تنغیم / در این پست دو تلاوت از شیخ عبدالفتاح طاروطی تقدیم خواهیم کرد . در سالهای اخیر نیز با توجه به تعدد سفرهای ایشان به کشورمان ، تلاوت های شیخ طرفداران زیادی بین ایرانیان پیدا کرده است .

مطالعه بیشتر...

دو تلاوت از شیخ محمود شحات

محمود شحاتاختصاصی تنغیم / در این بخش دو تلاوت زیبا از شیخ محمود شحات محمد انور تقدیم می کنیم . شیخ محمود شحات را می توان یکی از برترین قراء عصر حاضر یاد کرد .

مطالعه بیشتر...

دو تلاوت زیبا از شیخ اللیثی

 محمد الیثی در سال 1952 میلادی در روستای نخاس از توابع شهر زقازیق در استان شرقی مصر به دنیا آمد و در خانواده ای قرآنی رشد و تربیت یافت، پدرش «محمد ابوالعلا» تنها فردی بود كه در روستا توانسته بود كل قرآن كریم را حفظ كند.

مطالعه بیشتر...