جدیدترین اخبار

هنر تلاوت قرآن در سایت تنغیم، پایگاه جهانی قرآنیان

تماس با مدیریت سایت تنغیم

به حول قوه الهی امروز ، یکی از بزرگترین و جامع ترین پایگاه های قرآنی کشور محسوب می شود . تلاش دست اندرکاران این سایت همواره ارائه تلاوت ها و ابتهالات زیبای مشاهیر عرصه تلاوت و همچنین نشر فایل های آموزش هنر تلاوت قرآن کریم بوده است .

و در این مسیر ارزشمند ، نیازمند همراهی جامعه قرآنی کشور و بالاخص قاریان و حافظان سراسر کشور است . به حمدلله در سالیان گذشته دوستان زیادی از شهرهای مختلف اقدام به ارسال تلاوتها ، ابتهالات ، تواشیح و اناشید دینی و .. کردند که تا حد امکان همگی روی سایت قرار گرفت تا علاقمندان این هنر اصیل اسلامی از آنها بهره مند شوند . و اینک در آستانه سال جدید ، وب سایت تنغیم با طراحی جدید و با رویکردی متفاوت از گذشته در خدمت جامعه قرآنی کشور خواهد بود .

امیدواریم بتوانیم بیش از پیش رسالت خود را در عرصه فضای سایبری انجام دهیم و مطمئنا برای تحقق این هدف ، نقش کاربران عزیز می تواند بسیار تاثیرگذار باشد . منتظر دریافت تلاوتها ، ابتهالات ، تواشیح ها ، مقالات ، فایل های آموزشی و ... هستیم . شما عزیزان می توانید فایل های خود را به آدرس این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید ارسال فرمایید .

از دوستانی که توانایی طراحی سایت ، پشتیبانی ، ارسال مطلب و ... دارند دعوت می شود با ایمیل اشاره شده در ارتباط باشند .

مدیریت سایت : حاج حامد ولیزاده قاری بین المللی قرآن کریم

پشتیبانی فنی سایت : مهندس سعید صفری & حاج مجید شعیبی حافظ کل قرآن کریم

آدرس پستی : آذربایجان غربی – ارومیه – صندوق پستی 57155134

http://www.Tanghim.com

http://www.Tanghim.IR

http://www.Telavatha.IR

Person: hamed valizadeh
E-mail: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
Address: iran-azarbayjane gharbi-urmia-57155134 Mailbox
Phone: +989144433214