جدیدترین اخبار

هنر تلاوت قرآن در سایت تنغیم، پایگاه جهانی قرآنیان

رونمایی از قالب جدید سایت تنغیم

با سلام خدمت همه کاربران و همراهان عزیز سایت قرآنی تنغیم ،ضمن تبریک عید فط و با آرزوی قبولی طاعات و عبادات جهت رضایت شما عزیزان امروز قالب جدید سایت رارونمایی کردیم.
از مدت ها پیش، با هدف افزایش کیفیت سایت، تصمیم به تغییراتی در ساختار و قالب سایت گرفته شد، لذا با تکیه بر تجربه چند ساله خویش و علاوه بر آن چندین ماه نظر سنجی، بررسی و تحلیل، امروز شاهد اولین فاز تغییرات می باشید، ممکن است برای بسیاری از کاربران دائمی، در نگاه اول قالب و ساختار جدید سایت زیاد جالب به نظر نرسد و کاربران قالب قبلی را به قالب جدید ترجیج بدهند، ما به کاربران قول خواهیم داد که خیلی زود با قالب جدید انس گرفته و خواهند دید قالب جدید در هنگام کار بسیار کارا تر خواهد بود، چرا که در طراحی قالب جدید، هدف سادگی بوده است و سعی شده است تا جای امکان اصول کاربرد پذیری و دسترسی پذیری رعایت شود تا طیف وسیع کاربران از مبتدی گرفته تا کاربران پیشرفته بتوانند در هنگام تعامل با سایت به راحتی به مقصود خود برسند.
متاسفانه در روزهای اخیر شاهد حمله مجددی به سایت بودیم که بخشی از مطالب سایت توسط هکر از روی سایت پاک شد.اما تلاش خواهیم کرد مطالب رو هرچه سریعتر روی سایت بارگزاری کنیم .
قالب جدید توسط دوست عزیز و قاری خوش خوان ، آقای علی آذربان ، طراحی شده است که از زحمات ایشان به طور ویژه تشکر و قدردانی فراوان می کنیم .